X
تبلیغات
رایتل

غیب - هُوَ اللَّهُ الَّذِی لَا إِلَهَ إِلَّا هُوَ عَالِمُ الْغَیْبِ وَالشَّهَادَةِ هُوَ الرَّحْمَنُ الرَّحِیمُ - ﴿الحشر ۲۲﴾

این وبلاگ در انجام فعالیتهای خود تنها تابع و پیرو قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

تحبیب قلب سریع و قوی


تحبیب قلب سریع و قوی


بسم الله الرحمن الرحیم یاالله یالله یاحافظ

(صرفا در امر حلال استفاده شود)


این عمل نیاز به انصراف عمار مکان ندارد و فقط ریاضت آن دوری از منفرات ( پیاز، سیر، و....) میباشد. در ساعت سعد باید نوشته شود و بخورات آنهم تفاوتی ندارد که چه چیز باید باشد (باید از بخورات خوشبو و خوش رایحه مثل عود و عنبر استفاده شود). شرط موفقیت این عمل اخلاص در نیت برای خداوند سبحانه و تعالی و البته عمل به حلال است.


آنچه باید قرائت شود این است:


(اهش مهراقش اشقر وطشرک شریخ بحق هذه الاسماء علیک و سرها لدیکم الوحا 2 العجل 2 البدار2 الساعه 2 بارک الله فیکم و علیکم ).


(این اسماء را باید به عدد اسم مطلوب بدون اسم مادرش بگوئیم و بعد از هر بار باید اقدام به جلب و احضار او به همان مکان مورد نظر و یا مکان مشخص دیگری نمائیم. )

تطهیر ثوب و بدن و مکان باید حتما رعایت شود

دو رکعت نماز به نیت انجام موفقیت آمیز قبل از انجام عمل بگذارید.

صد مرتبه سلام و صلوات بر نبی مکرم اسلام و خاندان پاکش قبل و بعد از دعا (فان الدعاء بین الصلاتین لایرد).

رو به قبله بودن در حین عمل و در نظر داشتن صورت مطلوب در طول مدت عمل.

یک بار قرائت دعوت زجر سلیمانی بعد از انجام عمل.

(شرط انجام اعمال خاصه، قرائت دعوت زجر سلیمانی پس از انتهای قسم یا عزیمت است. پس از انجام عمل یکبار قرائت میشود و هیچ موکلی نمیتواند از آن تخطی کند.)

تفاوتی ندارد که از کدامیک از دوایر حروف استفاده میکنید (ابجد باشد یا ایقغ یا ارغی یا اجذش یا انسغ یا اهطم و..... فرقی ندارد).

التماس دعا

تاریخ ارسال: 1392/07/30 ساعت 02:21 | نویسنده: حسین بابائی | چاپ مطلب 4 نظر

دعوت عظیم الشان برهتیه


بسم الله الرحمن الرحیم


سلام علیکم ورحمة الله وبرکاته


دعوت عظیم الشان برهتیه

عزیمت برهتیه دعوتی بی نظیر جهت وصول به درجات بالا از روحانیات است. برهتیه به معنای سبوح و قدوس است.
در مورد تفسیر اسماء عزیمت عظیم الشان برهتیه معانی شش اسم مبارکه از اسماء باریتعالی را ذکر مینمایم.
مَزْجَلٍ(80) معنی این اسم مبارکه عزیز و حکیم است و گفته میشود که معنی یاجبار و یا قیوم هم دارد.

اسم ششم از اسماء مبارکه برهتیه بَزْجَلٍ(42) (تبارک الله رب العالمین و معنی دیگر  آن یا ودود هم میباشد.
اسم هفتم مبارکه برهتیه تَرْقَبٍ( 702) به معنای  سلام است ومعنی قدیر و قادر هم دارد.
اسم هشتم مبارکه برهتیه بَرْهَشٍ (507) که معنی آن (یا الله عبدک اجبه والبته معنای یامقتدر) هم دارد.
اسم نهم مبارکه برهتیه غَلْمَشٍ (1370)  میباشد که معنای آن یاملک است.
اسم دهم عزیمت برهتیه خُوطِیرٍ(825)  به معنای قوی متین میباشد.
که البته تمامی آنها صفات و اسماء رب العالمین سبحانه و تعالی میباشد.

به نظر این کمترین، این دعوت بی مثل و بی نظیر و بی مانند است.برای انجام این دعوت عظیم الشان، دعوت کننده نباید کاری را در حین انجام دعوت مرتکب شود که نعوذ بالله مورد غضب باریتعالی باشد. دعوت باید در مکانی خلوت باشد. در صورت موفقیت آمیز بودن دعوت، معزم این عزیمت، (به شرط داشتن اذن استاد عامل) میتواند کارهای مختلفی از کشف الحجاب و جلب الحبیب گرفته تا ابطال سحر و طلسم و آوردن اشیاء را انجام دهد.
این دعوت را بطور سربسته خواهم گفت که بدون استاد اقدام به انجام آن نشود. باید بگویم که ریاضت این دعوت از روز یکشنبه (اولین یکشنبه ماه قمری) همراه با روزه به مدت بیست و یک روز است (بهترین دوره دعوت). در صورتی که مقدور نبود میتوان به دو هفته بسنده نمود قبل از شروع به ریاضت این دعوت مبارکه باید پس از هر نماز از خداوند باریتعالی طلب استغفار فراوان نمود و همچنین بر پیامبر عظیم الشان و خاندان پاکش سلام و صلوات بسیار فرستاد (دو روز قبل از شروع دعوت باید شروع به استغفار و صلوات برپیامبر و خاندان جلیل القدرش نمود و از خداوند منان طلب مدد و یاری و ثبات و پایداری و قوت قلب و طاقت و تحمل و بردباری بیشتر در طول دوره دعوت نمود ). باید از استفاده از ذی روح پرهیز نمود و از منفرات نباید استفاده گردد (از مرغ و تخم مرغ و گوشت گاو و شیر و از این قبیل) و فقط در مواقع ضروری با دیگران تکلم نمود و باید کنج عزلت اختیار کرد.
در مدت دعوت باید کلا صائم النهار باشد. قلیل النوم باشد و فقط در مواقع غلبه نوم بخوابد. دعوت باید بیست و یک مرتبه پس از هر نماز خوانده شود. قبل از انجام دعوت حتما باید انصراف عمار مکان انجام شود. (در مورد انصراف عمار مکان و ده شیوه مرسوم آن قبلا توضیحاتی داده شده است. که میتوان اختیارا از هر کدام از آنها استفاده کرد. مثلا سوره مبارکه الزلزله سه بار خوانده شود و هر بار که به کلمه اشتاتا میرسیم سه بار آنرا تکرار کنیم) و پس از دعوت هم عمار را به مکان خود عودت دهیم.
 انجام این دعوت مبارکه نیاز به اذن استاد عامل (در صورت ممکن نبودن حضور استاد حتی بصورت غیرحضوری) دارد. مکان دعوت شما باید خلوت باشد و غیر سجاده نماز یا یک زیر انداز برای خواب و بخوردان و چیزهای ضروری دیگر چیزی نباشد. قرائت آیه الکرسی (تا هو العلی العظیم) هفت بار صبح و عصر و خصوصا  پس از هر نماز بسیار توصیه میشود. و البته بحث مندل و بخورات عمل را هم که قبلا شرح آن گذشته است.
در صورت رعایت این نکات و نکاتی دیگر است که دعوت نتیجه بخش است انشاء الله. همانطور که اساتید گرامی میدانند بر خاتم طاعت این دعوت (مهر کاملا مادی و ظاهری این دعوت که پس از موفقیت آمیز بودن این دعوت از موکلین گرفته میشود) اسماء اربعه مبارکه چهار ملک (جبرا... میکا... عزرا..... اسرا....) در جهات اربعه نوشته شده است.

جــزاکم الله خـیــرا وأمدکم الله بمددا روحانیا وأفــاض عـلیکم فـیـضــا نورانیا ووفــقــکـم لـخـیــرى الـدنـیـا والآخــــرة وقــیــدکـم بـقـیــود السلامة عـن الـوقـوع فى مـعـصـیـتـه وکـفـاکـم بحـلاله عـن حـرامه وأغـنـاکم بـفـضـله عـن مـن سـواه.

انشاء الله

التماس دعا

تاریخ ارسال: 1392/07/27 ساعت 03:58 | نویسنده: حسین بابائی | چاپ مطلب 0 نظر

دعوات رحمانی و گرفتن خاتم طاعت


اللهم صل على محمد وال محمد الطیبین الطاهرین

با سلام و عرض ادب


با تبریک عید قربان خدمت همگی دوستان و سروران گرامی. برخی گرامیان در مورد اسماء پادشاهان و ملوک  موکلین و برخی از عزائم و استخدامات و البته اسامی برخی از خاتمهای طاعت سوالاتی مطرح فرمودند که در حد توان به آنها خواهم پرداخت. با توجه به اینکه از گفتن شرح آنها معذورم فقط در حد توان اشاراتی خواهم نمود. از آنجا که سوالات اکثرا مربوط به علوم غریبه است و طبق وعده ای که داده شد اکنون فرصت مقتضی فراهم گردید.

از مهمترین عزائم و دعوات سریانی میتوان به این دعوات اشاره کرد:


1-    برهتیة
2-    قسم المدهش
3-    طمطمیة
4-    دهروشیة
5-    قسم موکلین اربع بجهات الدنیا (رشیدیة نسخه اصل سریانی)
6-    جلجلوتیة
7-     قسم نار متوخ
8-    ارکیشیة
9-    لاهوتیه
10-    طهاطیل
11-    دائرة الشاذلیة
12-    هوتریة
13-    الکف العزرائیلی
14-    قسم قهر سفلیة
15-     زلزلانیة الارضیة

از مهمترین عزائم همچنین میتوان به این عزیمتها اشاره کنم:

عزیمة ملوک الارضیة
عزیمة ملک ابو محرز الاحمر
عزیمة ملک برقان ابو العجائب
عزیمة ملک المذهب
عزیمة ملک مرة

عزیمة ملک شمهروش


برخی از استخدامات موکلین (به خدمت گرفتن آنها به شرط گرفتن خاتم طاعت مادی و ظاهری است. در مورد خاتم طاعت توضیحاتی قبلا ارائه نمودم و برخی از دعوات که منجر به خاتمهای طاعت هم شده است را نام می برم)  که میتوان آنها را بدین گونه برشمرد:


استخدام ملک طارش ملک العمار (که قبلا در بحث مربوط به عمار مکان ذکر گردید که پادشاه عماراست و قدرت او بر عمار مکان مطلق است)،استخدام ملک معروف ابو المعارف،استخدام ملک ابو دیباج ،استخدام ملک مرکیک،استخدام ملک محرزالاحمر،استخدام ملک برنیل،استخدام دو ملک خندش ونیکل(اصحاب العذاب)،استخدام الملک فقرش.


برخی از خواتم و مهرهای طاعت دعوات روحانی را در خاتمه ذکر میکنم. البته همانطور که قبلا هم گفته ام هر دعوت روحانی که منجر به گرفتن خاتم طاعت شود به معزم یا دعوت کننده میتواند توانائی انجام چندین کار را بدهد. فقط برخی از مهرهای طاعت معروف در این زمینه را ذکر میکنم که البته برخی از اساتید بزرگوار که تعداد آنها کم هم نیست، از آنها بی نصیب نیستند. به هفت عدد از آنها اشاره مینمایم. نعوذ بالله من الشیطان الرجیم.


1-     خاتم ملک کندیاس

2-    خاتم ملک میططرون

3-    خاتم ملک روجان

4-    خاتم وخدمه سوره یاسین

5-    خاتم سوره الواقعه

6-     خاتم ملک وعون سفلی نسینوس ابو العجائب

7-    خاتم ملک شهفیائیل علوی


گرفتن هر کدام از خاتمهای طاعت (مهر طاعت ظاهری و کاملا مادی که متناسب با دعوت بر روی آن خطوطی طلسمی نوشته شده است که این خطوط میتواند سفید یا سبز یا در رنگهای دیگر باشد. اندازه خاتم طاعت تقریبا بطور معمول یک بند انگشت است) مستلزم دعوات روحانی است که بعضا دوره انجام آن سخت و طاقت فرساست و به هیچ کدام از خوانندگان به هیچ وجه پی گیری و انجام عملی آن توصیه نمیشود. حداقل اگر هم کسی قصد یادگیری این علم را دارد مطلقا بدون استاد نباید مبادرت به یادگیری و فراگیری نماید. این علم، بحری بی کران است که دنبال کردن آن وقت و فرصت و مجالی وسیع میطلبد و بهتر است که جوانان عزیز ما به سمت معنویات و روحانیات در کنار علوم روزگرایش داشته باشند که بیشتر و بهتر بتوانند به جامعه و کشورعزیزمان خدمت نمایند.

انشاء الله ادامه دارد.


التماس دعا

تاریخ ارسال: 1392/07/25 ساعت 02:17 | نویسنده: حسین بابائی | چاپ مطلب 1 نظر

حرز و تعویذ قوی و سریع مهر و محبت


حرز و تعویذ قوی و سریع مهر و محبت

صرفا در امر حلال استفاده شود.


تعویذ  ذیل را برای افزایش  مهر و محبت (خصوصا میان زن و شوهر) با گلاب و زعفران و بر ورق کاهی بنویسید و به همراه داشته باشید.1ط11119ط188965111ک ح 3111111
ســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــحتوجه شود:


طهارت ثوب و بدن و مکان را قبل از نوشتن رعایت کنید.


یک روز قبل از نوشتن از منفرات استفاده نکنید.


در هنگام روز بنویسید.


رو به قبله باشید و در هنگام نوشتن با کسی تکلم نکنید.


از چوب زیتون برای نوشتن استفاده شود.


نیاز به اذن استاد دارد.


التماس دعا

تاریخ ارسال: 1392/07/23 ساعت 02:09 | نویسنده: حسین بابائی | چاپ مطلب 0 نظر

دعوت موکل جلیل القدر سوره مبارکه یاسین


دعوت موکل جلیل القدر سوره مبارکه یاسین


بسم الله الرحمن الرحیم ، بسم الله وبالله ومن الله وإلى الله وعلى الله وفی الله ، ولا إله إلا الله ، وما النصر إلا من عند الله ، ولا حول ولا قوة إلا بالله العلی العظیم.

با سلام  و عرض ارادت


تعدادی از دوستان درباره دعوت مبارکه سوره یاسین و موکلین جلیل القدر آن سؤال کرده بودند. سوره مبارکه یاسین از جمله سوره هائی است که هزاران موکل دارد. این دعوت جهت تسخیر یکی از موکلین آن (بارک الله علیهم) میباشد. در اینجا دعوت مبارکه جهت تسخیر موکل سوره مبارکه یاسین مذکور می افتد. قبل از انجام دعوت باید توجه نمود که:

1-    قبل از شروع حتما 14 بار فاتحه به ارواح مومنین و مؤمنات و انبیاء و مرسلین و اولیاء الصالحین خوانده شود.
2-    بعد از قرائت سوره مبارکه یاسین، هفت مرتبه عزیمت عظیم الشان زیر خوانده شود.

عزیمتی که باید برای دعوت مبارکه سوره یاسین قرائت کنیم این است:


((سبحان المنفس عن کل محزون سبحان المفرج عن کل مدیون سبحان من خزائنه بین الکاف و النون  سبحان من یقول کن فیکون اللهم یا مفرج الهموم فرج عنی و اقض حاجتی اللهم یا مجیر النبیین و مسخر الفیل وفالق البحر لبنی اسرائیل سخر لی ما ارید انک فعال لما ترید وبحق الحمدلله رب العالمین اعننی على کل ما ارید یارحمن یا رحیم و بحق سورة یس و بحق سید المرسلین یالله 66 اقسمت علیکم یا معشر الروحانیة بعزة الله و بنور وجه الله و بحق اسماء الله الحمدلله رب العالمین و بحق الحی القیوم و بحق الملک الغالب على امره أبجد وقل جاء الحق وزهق الباطل ان الباطل کان زهوقا اقسمت علیک یا روقیائیل بالملک المعید سبحان المنفس عن کل مدیون سبحان المخلص لکل مشحون سبحان المفرج عن کل محزون سبحان من اجرى الماء فی البحر و العیون سبحان العالم بکل مکنون سبحان من خزائنه بین الکاف و النون سبحان من ان اراد شیئا ان یقول له کن فیکون سبحان ربک رب العزة و الجلال عما یصفون وسلام على المرسلین و الحمد لله رب العالمین. اللهم سخر لی الملک روقیائیل کما سخرت البحر لموسى علیه السلام وسخرت النار لابراهیم علیه السلام و سخرت الجبال و الحدید لداود علیه السلام و سخرت الریح و الجن و الانس لسلیمان علیه السلام و سخرت القمر و النجوم و کل الاشیاء لنبینا محمد صلى الله علیه وآله و سلم اللهم اقضی حاجتی بحق اسمائک الحسنى یالله 3 یا سریع یا قریب یا مجیب یا ودود یا باسط یاذا العرش المجید یا مبدىء یا معید یا فعال لما ترید اسألک بنور وجهک الکریم الذی ملأ ارکان عرشک و بقدرتک التی قدرت بها على جمیع خلقک ورحمتک التی وسعت کل شی رحمة و علما یا غیاث المستغیثین اغثنی 3 یالله 3 اغثنی على کل عملی هذا فی ساعتی هذه یا غیاث المستغیثین اغثنی 3 یالله 3 یالله 3 اللهم سخر لی الملک روقیائیل (یحبونهم کحب الله و الذین امنو اشد حبا لله) (کلا لا تطعه و اسجد و اقترب ) اللهم صلی صلاة لا تحصى عدد على جمیع النبیین و المرسلین و على الملائکة و المقربین و على جبریل و میکائیل و اسرافیل و عزرائیل و حملة العرش و الکرسی و الروحانیین صلاة زکیة فاضلة طاهرة تامة راضیة آمین.

 وصل اللهم على محمد وآله الطیبین الطاهرین

لوازم دعوت:


پاک بودن ثوب و بدن و مکان بطور کلی.
انصراف عمار مکان قبل از انجام دعوت انجام شود.
معزم و دعوت کننده باید با اذن و البته حضوراستاد عامل اقدام به دعوت نماید.
دعوت کننده باید از قبل زکات حروف را انجام داده باشد.
بخورات خوشبو (ترجیحا عود رز هندی) استفاده شود.
در پایان دعوت ارواح عمار مکان به محل خود عودت داده شوند.

التماس دعا

تاریخ ارسال: 1392/07/17 ساعت 19:19 | نویسنده: حسین بابائی | چاپ مطلب 3 نظر
( تعداد کل: 13 )
   1      2     3   >>
صفحات