X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

غیب - هُوَ اللَّهُ الَّذِی لَا إِلَهَ إِلَّا هُوَ عَالِمُ الْغَیْبِ وَالشَّهَادَةِ هُوَ الرَّحْمَنُ الرَّحِیمُ - ﴿الحشر ۲۲﴾

این وبلاگ در انجام فعالیتهای خود تنها تابع و پیرو قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. تلفن تماس: 09106850511

پرسش و پاسخ


اللهم إنک قلت وقولک الحق ادعونی أستجب لکم ، اللهم هذا الدعاء ومنک الإجابة وهذا الجهد وعلیک التِّکلان ولا حول ولا قوة إلا بالله العلی العظیم


پرسش و پاسخ

با سلام و عرض ادب

1-    برخی دوستان در مورد عزیمت خلخله الهوی سوال کرده بودند. لطفا کلیاتی در مورد آن بفرمائید؟
در علوم غریبه دعوات و قسمهای فراوانی هست که هر کدام مختص به کار و تصرفی است مثلا برخی از اقسام سریانی  عبارتند از: برهتیه، الدائرة الشاذلیة، ارکشیه، لاهوتیه،دهروشیه،ابلوقیة، قسم نار متوخ، الشلهثیة الکبری و قسمهای دیگر.

دعوت معروف به خلخله الهوی یک دعوت علویه است که در امور مختلفی مثل محبت و فتح الکنوز و شق الارض و جلب الغائب و جلب السحر و تبغیض و تفریق تصرف میکند. در انجام این دعوت رعایت ایام تتریض ضروری است و قرائت روزانه دعوت به تعداد مشخص صورت میگیرد. شروع این دعوت اینگونه است:
بسم الله الرحمن الرحیم بسم الله مالک الملک ذو الملک و العزة و القوة و الجبروت مالک الاملاک الفلکیة و الارضیة خالق العرش و الکرسى و السماوات و الارض تبارک الله رب العالمین ذو القوة البالغة و العزة الشامخة نور الانوار و روح الارواح سبوح قدوس رب الملائکة و الروح......

2-    بخورات خاص این دعوت چیست؟
بخور خاص دعوت خلخله الهوی کنائس است (أختین ,/ مقل أزرق /ولادن/ وزنجار / وسندروس/ وکلخ/ ومستکى ترکى/ وورق الزیتون/وشجرة مریم). به این خاطر گفتم بخور خاص که بخور بدیل بر آن مترتب نیست. انصراف عمار مکان هم در این دعوت مثل سایر دعوات باید صورت گیرد.
3-    انصراف عمار مکان این دعوت چگونه است؟
صرف آن سوره مبارکه الزلزله با تکرار اشتاتا است. انصرفوا ایها الملوک بحق ما جئتم من اجله طائعین انصرفوا من اجله معززین مکرمین مأجورین اذا ازلزلت الارض زلزالها ............ اشتاتا.

4-    در مورد شرایط عمومی ایام تتریض و خلوت آیا در این دعوت نیز باید رعایت گردد؟
ببینید، یکی از شرایط انجام دعوات و قیام به این اعمال، کتمان است و لازم است که فرد به احکام شرعیه آگاهی داشته باشد و بر او واجب است که حرمت و احترام اسماء الحسنی را بیش از پیش نظرا و عملا بداند و مراعات کند. کلا اعمال باید با استقبال به قبله الشریفه و جلوس در امکنه طاهره و نظیفه باشد و در مکان عمل نباید فرد غیر طاهر و نباید  صورت و نقاشی ذی روح و نه حیوان و از این قبیل نباید باشد.  واجب است که زمانی که قصد انجام عمل دارد نیز مکان را با صرف عمار مهیا کند و بعد از اتمام عمل آنها را دعوت به عودت نماید و  بخورات دعوت را هم رعایت نماید و به آنها آگاهی داشته باشد. مثلا در دعوتی مثل جلجلوتیه صرف عمار باید سه بار صورت کیرد و به کندر وکزبره وشونیز وفاسوخ بخور نماید.

5-    در مورد دعوت حروف چطور؟ مثلا دعوت حرف قاف (ق) چیست؟
هر کدام از حروف، خود دعوت خاصی دارد که با زکات حروف متفاوت است. در واقع، در ابتدا باید زکات حروف توسط دعوت کننده داده شده باشد و سپسس مبادرت به دعوت نماید. در مورد قرائت دعوت حرف قاف (ق) باید گفت که این دعوت باید در هر جلسه یکصد بار خوانده شود. توفیر اصلی این دعوت اولا در تحصین قوی ای هست که دارد (حفظ). دیگر اینکه از لحاظ تقویت عوالم الروحانی بسیار موثر است. شروع دعوت اینگونه است:
بسم الله الرحمن الرحیم بسم الله القادر القوی القاصم بسم الله القدوس القدیم القیوم بسم الله القریب القائم على کل نفس بما کسبت و اتوسل الیک ......

اللهم اشرح صدورنا ونور قلوبنا واختم بالصالحات أعمالنا.

التماس دعا

تاریخ ارسال: 1392/12/17 ساعت 07:17 | نویسنده: حسین بابائی | چاپ مطلب
نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد