X
تبلیغات
رایتل

غیب - هُوَ اللَّهُ الَّذِی لَا إِلَهَ إِلَّا هُوَ عَالِمُ الْغَیْبِ وَالشَّهَادَةِ هُوَ الرَّحْمَنُ الرَّحِیمُ - ﴿الحشر ۲۲﴾

این وبلاگ در انجام فعالیتهای خود تنها تابع و پیرو قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

عزائم و اقسام آن در پرسش و پاسخ با استاد بابائی


با سلام و عرض ادب

برخی از دوستان سوالاتی در مورد عزائم یا دعوات و اقسام آن نموده بودند. در حد وسع و توان پاسخ خواهم گفت. و هنا نتوکل علی الله العلی العظیم العلیم.

 معنی عزیمت را در ابتدا بفرمائید؟

عزیمت اقسام و زبانهای مختلفه و طرق گوناگون دارد از اسماء عربی گرفته تا سریانه و عبرانی و....
در واقع برای تعریف وضعی عزیمت تعریف واحدی میان مذاهب رحمانی و روحانی وجود ندارد. هرچند در زبانهای عربی و عبری این تعریف وضعی (وضع معنی برای لفظ معین) در اسماء بسیار نزدیک است. در سریانی البته عزیمت به معنای فراخواندن روح خادم مقدره برای انجام امر مطلوب و مورد نظر به با سرعت و قدرت مورد نظر است. و به عبارت دیگر، در زبان سریانی عزیمت یعنی ترکیب بعضی اسماء موضوعه طبق ترتیب معین و مشخص برای جهت دهی عمل ارواح خادم و انجام عمل خاصی که آن عزیمت به آن اختصاص دارد.

همانگونه که قبلا گفتم عزیمت به معنی جملاتی مرتبط به هم است که با لفظ عزمت علیکم یا اقسمت علیکم و یا اوجبت علیکم و از این قبیل شروع میشود. میتواند حالت استمالت یا خواهش داشته باشد و یا حالت اجبار (تبرکیه باشد یا قهریه). که اینها متفاوت است. عزیمتی که قدرت فوق العاده به معزم میدهد و موجب تسخیر و گرفتن حکم ظاهری و مادی (مهر طاعت) میشود، همان عزیمت قهریه است که البته خطرات فراوانی هم برای معزم دارد.

 دعوت در علوم غریبه چیست؟

تعریف دعوت به زبان عربی عبارت است از:
(الدعوة هی عبارة عن شکل ثابت من الکلمات مرسوم بنسق معین ومن خلال تلک الکلمات یستطیع المعزم أن یحصل على خدمات تفوق کثیرا).

و به عبارتی دعوت همان شکل ثابتی از کلمات با نظم و نسق معین است که در لابلای این کلمات معزم قادر به تحصیل و انجام اموراتی میگردد. دو مورد بسیار معروف از دعوات یکی دعوت برهتیه شریفه است و دیگری دعوت جلجلوتیه کبری (رشیدیه). آنچه بخش مهم در دعوات ابتدا نمودن با تسبیح خداوند واحد است که به آن مفتاحیه یا مقدمه گویند.

 قبلا هم به دعوت برهتیه (عهد قدیم) اشاراتی داشته اید. توضیحاتی در مورد برخی از اسماء بفرمائید؟

برهتیه در معنای عربی یعنی قدوس و سبوح ( قدوس در فارسی به معنی پاک و مبارک است و عدد آن 170 است و سبوح به معنی مورد تسبیح و دعا میباشد و عدد آن 76 است). اسم دیگر کریر است که معنای آن عبارت است از: یا الله یا اله کل شیء . اسم دیگر تتلیه است که به معنی قادر داناست.

 در تسخیرات، عبارت قسم دادن به چه معناست؟

معنی قسم واضح و مبرهن است و نیاز به توضیح ندارد. قسم به معنی پیمان گرفتن معزم از خادم (موکل) است که موکلین و ملوک آنها را میتوان با آن به خدمت گرفت.

درمورد اسماء و آیات و شرح کیفیت عمل به آن توضیح بفرمائید؟

ببینید، اسماء ونامهائی که معزم (تسخیر کننده یا دعوت کننده) در دعوتها یا قسمها یا عزیمتهای مختلفه قرائت میکند (بستگی به دعوت یا عزیمت یا قسم دارد) یا اسماء قهریه است که خادم (موکل) را مجبور به خدمت به معزم میکند (قهری) و یا اینکه از اسماء تبرکیه (استمالت) میباشد. اسماء تبرکیه عبارت از آنهائی است که جهت اکرام و رضایتمندی خاطر خادمین (موکلین) خوانده میشود و موکل انجام کار را اجابت میکند. اما در مورد آیات کریمه ای که در عزائم و قسمها قرائت میشود آنهائی است که موکلین (جنها) از آنها به دلایلی سرپیچی نمیکنند و به تجربه هم حاصل شده.

در انتهای هر دعوت چه کار باید کرد؟

بعد از اینکه طالب(دعوت کننده) قرائت اسماء را به اتمام رساند دعوت را با قرائت برخی از آیات قرآنی به اتمام میرساند که به این وسیله بتواند ارواح (موکلین بطور کلی) را مجبور به اطاعت و تنفیذ امر مورد نظر فورا و اسرع من برق الخاطف نماید. ان شاء الله تعالی.

وفقنا الله إلى ما هو أفضل

به شرط بقای عمر ادامه دارد
تاریخ ارسال: 1392/06/30 ساعت 18:44 | نویسنده: حسین بابائی | چاپ مطلب 0 نظر

بایدها در دعوات علوم غریبه (به دستور سایت ساماندهی این مطلب از وبلاگ حذف شد)


 (به دستور سایت ساماندهی این مطلب بطور کامل  از وبلاگ حذف شد)

تاریخ ارسال: 1392/06/29 ساعت 01:43 | نویسنده: حسین بابائی | چاپ مطلب 0 نظر

دعای محبت قوی و سریع


دعای محبت قوی و سریع

(فقط در امر حلال استفاده شود)

اگر خواهی کسی را عاشق و شیفته خود گردانی آیه ذیل را که در میان علما معروف و مشهور به آیه مودت و محبت است شبانه چهارده مرتبه بر شیرینی یا میوه و از این قبیل بخواند و بر آن بدمد و بخورد مطلوب دهد. بی شک عشق مطلوب فزونی یابد و عاشقش گردد.


راه دیگر این است که این آیه (آیه مودت) را چهل مرتبه بر شیرینی یا خوردنی مورد علاقه مطلوب خوانده و بر آن بدمد و سپس آنرا بخورد مطلوب دهد.

و آن آیه کریمه این است:

(یُحِبُّونَهُمْ کَحُبِّ اللهِ وَ الَّذینَ آمَنُوا أَشَدُّ حُبّاً لِلّهِ)


التماس دعا

تاریخ ارسال: 1392/06/26 ساعت 02:44 | نویسنده: حسین بابائی | چاپ مطلب 0 نظر

طلسم چیست و باطل کردن طلسم و سحر چگونه است


با سلام و عرض ادب


برخی از دوستان سوالاتی در مورد طلسمات نموده بودند. این مطلب در مورد طلسمات و نحوه باطل سازی آنهاست.

بیش از 300 خطوط طلسمی وجود دارد. از فلقطیر بابلی گرفته تا سریانی و عبری و داوودی و ماقبل عبری. در واقع طلسم، استفاده از حروف و نقوش و خطوط و دستورات مختلفه ای است که حالت رمزی دارد و استاد عامل (طلسم کننده) توسط آنها (خطوط و نقوش و حروف) بین خود و موجودات غیر ارگانیک (موکلین) رمزی را ایجاد میکند و این نوشته مرموز که متشکل از حروف و اعداد عجیب و غریب و نامفهوم (برای کسی که آشنا به خطوط طلسمی نیست) را بر روی کاغذ یا پوست یا از این قبیل مینویسد یا بصورت جداول خاصی ترسیم میکند. در انجام طلسم از عنصر بسیار مهم شبیه سازی همیشه استفاده میشود. و خیلی هم خوب جواب میدهد باور بفرمائید اسرع من برق الخاطف است. طلسم ممکن است در مکانهای مختلف نگهداری یا دفن شود. مثلا ممکن است در رختخواب یا محیط خانه یا کار یا درب منزل یا در کوچه یا قبرستان دفن شود.
ببینید همانطور که میدانیم، ارواح یا موکلین قدرتهائی سه گانه میدهند. که هر کدام از این قدرتها به هزاران شاخه تقسیم میشود. اطلاع از مغیبات و استخبار از آینده و تغییر در ذهن افراد و انسانها و آوردن اشیاء (هر آنچه بخواهید) از جمله قدرتهای موکلین است.
فردی که دچار طلسم و سحر میشود نشانه های عمومی دارد(بسته به سحر متفاوت است از صدمات روحی و روانی گرفته تا صدمات جسمی و ....)
برخی از نشانه های عمومی سحر شامل موارد زیر است:
نشانه اول سحر و طلسم که در روابط اجتماعی میتواند اتفاق بیفتد، ایجاد جدائی و طلاق و کم میلی به طرف مقابل و سرد شدن ناشی از دل سیاهی است.
نشانه دیگر ایجاد مشکل و اختلال در رابطه ..... با طرف مقابل است که از آن به ناتوانی تعبیر میشود.
مشکلات روانی مثل عصبانیت شدید و بدون دلیل و گرفتگی و انزوا و افسردگی شدید یک نشانه مهم دیگر است.
 نشانه مهم دیگر، مشکلات و بیماریهای جسمی است. گرفتگی زبان و حتی لال شدن و یا فلج شدن یکباره و ناگهانی برخی از اعضای بدن مثل کمر و یا دست و پا (موقت باشد یا دائم).
نشانه دیگر اینکه همیشه احساس میکنید که کسی با شما همراهست و در بعضی شرایط شما را زیر نظر دارد.
همچنین در اوقات خوابیدن دچار اضطراب و دلشوره میشوید. ممکن است در موقع خوابیدن احساس سنگینی در قفسه سینه داشته باشید.
برای باطل کردن طلسم البته ادعیه و احراز و تعویذات مجربه موثر است و میتواند امواج و نیروهای منفی ناشی از طلسم را کاهش دهد و به حداقل برساند ولی طلسم را باطل نمیکند. باطل کردن طلسم باید با مشورت کسانی و یا اساتیدی که موکل یا موکلانی دارند (در برخی از موارد حاد مربوط به درمان ، بشرط داشتن خاتم طاعت از موکل مربوطه) صورت گیرد و بوسیله آنها اقدام به ابطال و استخراج یا خنثی سازی طلسم شود. پس فردی که موکل ندارد نمیتواند طلسم دفن شده را در زیر زمین استخراج یا ابطال کند مگر در شرایط خاص.  برای دفع و کاهش اثرات طلسم و سحر باید ادعیه و احراز و تعویذات مخصوص آن بطور منظم و مثلا بصورت هفتگی تکرار شود.

بشرط بقای عمر ادامه دارد

تاریخ ارسال: 1392/06/21 ساعت 17:27 | نویسنده: حسین بابائی | چاپ مطلب 1 نظر

طرق ذکر و انجام دعوات اسماء رحمانی


با سلام و عرض ادب


بحث قبلی در باب طرق ذکر و دعوت اسماء بود که به مهمترین نکات آن اشاره شد. بحث ذکر و انجام دعوت از بحثهای مفصل علوم غریبه است که البته بیشتر ریاضتی عملی را میطلبد و در این صورت است که کاملا مفید فایده خواهد بود.


همانطور که گفتم باید میزان و مقدار و نوع و تعجین بخورات برای دعوت اسماء و یا ذکر (بسته به نوع ذکر) از قبل برای ما مشخص باشد. در اینجا باز بحث مندل پیش می آید که قبلا در مورد آن مطالبی ذکر شد و انواع و اقسام آنرا ذکر کردم. ابتدا باید مندل کشیده شده باشد. در زمان کشیدن مندل جسم یا شیئی که با آن مندل را میکشیم مهم است. مثلا اینکه از کارد فولادی استفاده کنیم یا از میله و یا چوب انار. در زمان شروع دعوت، ما باید داخل مندل (حصار)  رفته باشیم (طبق رعایت قواعد ورود و خروج از مندل و توجه به دروازه ها) و پس از آن اقدام به سوزاندن بخوراتی که از قبل عجین و آماده کرده ایم کنیم.


نکته مهم دیگر این است که هر روز و یا در برخی اذکار و دعوات (شبها) در ساعت و وقت و البته مکان مشخص و معینی اذکار خوانده شود ( داخل مندل بودن مهم است) و در زمان و ساعت معین ذکر، بخورات مناسب آن هم سوزانده شود. 


نکته مهم دیگری که باید ذکر کنم این است که در صورتی که دعوت موفقیت آمیز باشد و منجر به گرفتن خاتم طاعت از موکلین شود هیچ وقت (این هیچ وقت مهم است) نباید از عهدی که با موکلین میبندیم عدول و سرپیچی کنیم.


خوب ، نکته مهم آخر، مسئله حضور ارواح عمار مکان است. توجه داشته باشید که در ابتدای هر دعوت باید ارواح عمار مکان (موکلین حاضر در محل) را از حضور در محل دعوت منصرف کنیم (انصراف عمار مکان). آنها در محل حضور دارند ولی ما آنها را نمیبینیم. در واقع آنها در همه مکانی هستند ولی این حضور آنها زمانی اهمیت می یابد که ما عمل علوم غریبه (ذکر یا دعوت یا تسخیر) انجام میدهیم.


پس در ابتدای انجام ذکر یا دعوت، آنها را از مکان دعوت به جای دیگر میفرستیم و پس از اتمام دعوت و انجام ذکر روزانه (در کل تسخیرات هم اینگونه است) آنها را باید با استمالت به مکان خود بازگردانیم. تمام موارد و مراحل ذکر شده باید با حضور و راهنمائی و البته اذن استاد انجام شود تا انشاء الله نتیجه مورد نظر حاصل آید.


به شرط  بقای عمر ، انشاء الله ادامه دارد.

التماس دعا

تاریخ ارسال: 1392/06/19 ساعت 03:27 | نویسنده: حسین بابائی | چاپ مطلب 0 نظر
( تعداد کل: 11 )
   1      2     3   >>
صفحات