X
تبلیغات
رایتل

غیب - هُوَ اللَّهُ الَّذِی لَا إِلَهَ إِلَّا هُوَ عَالِمُ الْغَیْبِ وَالشَّهَادَةِ هُوَ الرَّحْمَنُ الرَّحِیمُ - ﴿الحشر ۲۲﴾

این وبلاگ در انجام فعالیتهای خود تنها تابع و پیرو قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. تلفن تماس: 09903666488

دعوت اسماء ادریسی


(رَبَّنَا آمَنَّا بِمَا أَنزَلْتَ وَاتَّبَعْنَا الرَّسُولَ فَاکْتُبْنَا مَعَ الشَّاهِدِینَ)


با سلام و عرض ادب


برخی از دوستان در مورد شروع عمل به اسماء مبارکه ادریسی سوال نموده بودند. از آنجا که اینجانب در این زمینه ارائة آموزش مد نظرم نیست و به کسی هم انجام این دعوات رحمانی بدون حضور و اذن استاد عامل توصیه نمیشود بطور مختصر و کلی در مورد ایام شروع به ریاضت این اسماء شریفه توضیحاتی معروض میدارم.

ببینید، کسی که قصد دعوت اسماء ادریسی را دارد باید شروطی را حتما و لزوما رعایت کند در غیر اینصورت نتیجه ای جز رنج و تعب بر جسم و جان خود ندارد. از جمله این شرایط، یقین است به اینکه این اسماء حق است بدون کوچکترین تردید و شائبه. در غیر اینصورت دعوت موفقیت آمیز نخواهد بود.
دیگر اینکه در زمان شروع به دعوت اسماء، (حتی یک اسم) در صورتی که فایده ای از آن ظهور نیافت، باید به دعوت ادامه داد، زیرا که نیاز به زمان بیشتر دارد.
شرط سوم این است که ریاضت مداوم و پیوسته باشد (امتناع از اکل ذی روح و آنچه از آن خارج میشود و منفرات بطور کلی) و در اثناء عمل به اسماء باید پیوسته از بوهای خوش استفاده کرد.
شرط مهم  دیگر این است که استاد عامل این دعوت، شما را در طی مراحل آن یاری کند که دعوتی موفقیت آمیز داشته باشید. که در اینجا فقط به ذکر کلیاتی بسنده شد.
در مورد این اسماء مبارکه و اینکه ریاضت و شروع به روزه آنها چگونه است، میبایستی بین این اسماء تقسیم بندی خاصی قائل شد.
اسماء ادریسی به سه نوع تقسیم میشود. نوع اول، اسماء جلالیه است. اسماء جلالیه از صفات خداوند سخن میگویند و در این نوع از اسماء باید روزه را از روز شنبه شروع نمود.
نوع دوم، اسماء جمالیه است که در این نوع از اسماء، باید روزه را از روز دوشنبه شروع نمود.
نوع سوم از این اسماء، اسماء جلالیه و کمالیه است که این نوع از اسماء، جمع بین دو نوع سابق است و روزه آن باید از روز یکشنبه شروع شود.

ببینید، در اینجا نقش استاد عامل بسیار بسیار مهم است. فرض کنیم میخواهیم دعوت رحمانی اسم دوم از این اسماء مبارکه را انجام دهیم. مثلا برخی نکاتی که باید به آنها توجه شود و فقط استاد عامل این دعوت از آنها آگاه است بدین قرار است:

شرح اسم ادریسى ثانى (یاإله الآلهة الرفیع جلاله یاإله)

برج این اسم جوزا و کوکب آن هم عطارد است. روز شروع به دعوت آن اختصاصا چهارشنبه است و طبع آن هوا (بادی) است. ملک علوی آن میکائیل و ملک ارضی آن برقان است. حروفش .....است و عدد آن به جمل .....است. نوع وفقی که باید برای آن نوشته شود هم باید مثمن باشد. نام ملک وفق علوی آن ظصزائیل است و بخور آن هم جاوی است.

در مورد قرائت این اسماء هم باید بطور سربسته گفت که طرق مختلفه ای دارد. مهمترین طریق انجام آن قرائت کل اسماء ادریسی در صبح و شب است (به نیت در امان بودن از شر مخلوقات و انجام شدن مهمات و حوائج دنیوی و اخروی). این اسماء را باید 41 بار در روز به مدت 41 روز قرائت نمود.

برای عدد چهل و یک خواصی عظیمه است مثلا قهر بر اعداء و آزاد شدن مسجون و زندانی و حضور غائب و دعای مهر محبت وصلح و آشتی میان دو طرف متخاصم و خواص فراوان دیگر. ریاضت عمل به این اسماء هم البته 41 روز است.

اللهم انى توکلت علیک وسلمت امرى الیک اشکو الیک ما لا یخفى علیک وفقنى لخیرک وارزقنى بفضلک بالف الف لا حول ولا قوه الا بالله العلى العظیم .

التماس دعا


تاریخ ارسال: 1392/09/22 ساعت 01:09 | نویسنده: حسین بابائی | چاپ مطلب
نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد